business womam 600

 

 

 

rozgadajsiewtymrokuzbialymnew

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej i zachęcamy do zapisania się na kurs mówienia w języku angielskim, w związku z dużą ilością pytań oraz żeby ułatwić zapisanie się, zrobiliśmy krótką listę najczęściej zadawanych pytań. 

  • Czy można się jeszcze zapisać?

Tak, w zalezności od poziomu można się dopisac do istniejącej grupy lub do takiej która jest stwarzana..

  • Kiedy odbywają się zajęcia?

Zajęcia indywidualne mogą odbywać się każdego dnia rano lub wieczorem. Zajęcia grupowe dla dorosłych najczęściej odbywają się w poniedziałki/środy lub worki/czwartki. Lekcje te przeważnie rozpoczynają się o godzinie: 17:00, 18:30 lub 20:00. Zajęcia grupowe dla dzieci odbywają się: w poniedziałki/środy i rozpoczynają się o godzinie 15:00, 16:00 lub 17:00, wtorki/czwartki o 15:00, 16:00 lub 17:00 oraz w piątki o 14:00, 16:00 lub 18:00.

  • Jakie są koszty?

Najczęściej zajęcia w trybie 2x90' (dwa razy w tygodniu po dziewiędziesiąt minut) kosztują około 280zł miesięcznie w zależności od ilości zajęć w danym miesiącu.

  • Czy metodą komunikacyjną można uczyć się od zera?

Tak, bez problemu. Nawet powiem więcej. W naszej szkole osoby uczące się od podstaw zauważają bardzo szybkie efekty mówienia po angielsku, ponieważ w krótkim czasie od pojedynczych słów umieją mówić prostymi zdaniami.

  • Jak można się zapisać?

Aby rozpocząć naukę najlepiej skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie by sprawdzic poziom. Po sprawdzeniu poziomu od razu informujemy, które grupy są na danym poziomie i w których dniach/godzinach są zajęcia.

skypelogo

 

 

Zajęcia przez internet!

Nauka języka angielskiego nigdy nie była taka prosta! Dzięki nowym platformom internetowym możesz uczyć się bez wychodzenia z domu.

Dla chętnych nauki angielskiego którzy nie mają możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się z twojego domu lub miejsca pracy. Możliwe są zajęcia z native speakerem lub z polskim lektorem w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem.

 

Zapisy - kontakt

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem: 501 586 234 lub przez formularz kontaktowy. Umówimy się na spotkanie gdzie ustalimy która grupa najbardziej odpowiada 

Godziny urzędowania:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (501 586 234) lub przez formularz kontaktowy.  Udzelimy informacji oraz umowimy się na spotkanie gdzie ustalimy jaka grupa jest najbardziej odpowiednia oraz w których dniach oraz godzinach zajęcia mają się odbywać.

© 2015 Justalk. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper