Dla chętnych nauki angielskiego któzy nie mają możliwości skorzystania z naszych kursów osobiście serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype. Możliwe są zajęcia z natice sprakerem lub z polskim lektorem w godzinach porannych, w ciagu dnia lub wieczorem. 

 

 

Jak się zapisać?…

 

Można bardzo łatwo to uczynić. 

Przez cały rok prowadzimy nabór na kursy do grup otwartych lub do grup indywidualnych.  Jeśli tylko pragniesz nauczyć się języka od profesjonalnych lektorów w miłej atmosferze - dołącz do nas! :)

 

Zapisy na kurs - krok po kroku:

 

1. Odwiedź biuro szkoły, zadzwoń lub napisz maila –  opowiedz o swoich oczekiwaniach, celach i dotychczasowym kontakcie z  językiem (jeśli uczyłeś się już wcześniej języka, przeprowadzimy krótką rozmowę weryfikacyjną, która pozwoli nam zaproponować Ci kurs o odpowiednim poziomie zaawansowania, jeżeli zaczynasz naukę od podstaw zapisujemy cię do grupy dla początkujących).

2. Określ jak często oraz w których dniach i godzinach możesz uczęszczać na zajęcia...

3. Następnie otrzymasz informację o terminach zajęć kursu odpowiadającego Twojemu poziomowi zaawansowania...

4. Jeżeli wszystko odpowiada - podpisujemy umowę na miesiąc, trzy miesiące, semestr lub rok nauki...

... I już jesteś o krok bliżej do realizowanie swoich marzeń

Zapisy - kontakt

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem: 501 586 234 lub przez formularz kontaktowy. Umówimy się na spotkanie gdzie ustalimy która grupa najbardziej odpowiada 

Godziny urzędowania:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (501 586 234) lub przez formularz kontaktowy.  Udzelimy informacji oraz umowimy się na spotkanie gdzie ustalimy jaka grupa jest najbardziej odpowiednia oraz w których dniach oraz godzinach zajęcia mają się odbywać.

© 2015 Justalk. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper