skypelogo

 

 

Zajęcia przez internet!

Nauka języka angielskiego nigdy nie była taka prosta! Dzięki nowym platformom internetowym możesz uczyć się bez wychodzenia z domu.

Dla chętnych nauki angielskiego którzy nie mają możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się z twojego domu lub miejsca pracy. Możliwe są zajęcia z native speakerem lub z polskim lektorem w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem.

 

female 702961 1280

W obecnych czasach znajomość języków obcych jest bardzo ważną i ponadczasową umiejętnością

Nauka języka to  sprawa nie prestiżowa, lecz obowiązkowa. Umiejętność komunikowania się w języku obcym, pozwala bez problemów poruszać się w otaczającym nas świecie. Bez tej umiejętności  nie można znaleźć dobrej pracy, zrelaksować się, czy też poznać kultury innego narodu.

Dlaczego warto uczyć się języków obcych???

    PRACA  

 •     Znając język obcy, masz większe możliwości na rynku pracy.
 •     Możesz otrzymać lepiej płatną pracę.
 •     Możesz pracować za granicą lub w firmie zagranicznej mającej przedstawicielstwo w Polsce.

    EDUKACJA

 •     Znajomość języka obcego da Ci możliwość nauki i studiowania za granicą.
 •     Wiedza i doświadczenie zdobyte na zagranicznych uczelniach są doceniane przez polskich pracodawców.
 •     Poznasz wielu nowych ludzi i nawiążesz międzynarodowe przyjaźnie. Poza studiowaniem możesz także zadbać o zagraniczną praktykę lub podjąć dorywczą pracę, co dodatkowo przyda się po powrocie do kraju.

    PODRÓŻE

 •     Czujesz się pewniej i swobodniej podczas wyjazdów zagranicznych, ponieważ potrafisz się porozumieć.
 •     Możesz nawiązywać ciekawe znajomości.
 •     Poznajesz ludzi mieszkających w danym kraju i dowiadujesz się od nich ciekawych rzeczy.

    POSTĘPOWOŚĆ, NOWATORSTWO, INNOWACYJNOŚĆ

 •     Możesz swobodnie korzystać z internetu. Rozumiesz instrukcje obsługi urządzeń niedostępne w języku polskim.
 •     Oglądasz międzynarodowe stacje telewizyjne i jesteś na bieżąco z wiadomościami oraz nowinkami technologicznymi.

    TRENING INTELEKTU

 •     Cały czas ćwiczysz pamięć krótko- i długoterminową.
 •     Twój umysł staje się elastyczny.
 •     Rozwijasz swoją kreatywność, zdolność kojarzenia oraz rozwiązywania problemów. Ćwiczenie umysłu, w każdym wieku przynosi wiele korzyści. Poprawia zdolność koncentracji, ćwiczy pamięć.

A poza tym:  będziesz mógł – czytać książki, czasopisma i inne materiały obcojęzyczne, często niedostępne w języku polskim, dzięki temu będziesz wiedział o interesujących Cię zagadnieniach zawodowych lub prywatnych więcej niż osoba znająca tylko język polski, –  oglądać filmy bez napisów/bez lektora, – rozumieć teksty piosenek ulubionego wykonawcy.

Będziesz z siebie dumny – osiągniesz coś, o czym marzy wielu ludzi i dzięki temu zyskasz wiele pewności siebie, która jest bardzo potrzebna w codziennym życiu.

Właśnie dlatego założeniem szkoły jest…

efektywna nauka języków obcych przy zastosowaniu skutecznych metod i nowoczesnych materiałów dydaktycznych. Naszym celem jest nauczyć Państwa języka obcego, a nie tylko przeprowadzić zajęcia.

W Justalk osiągniesz radość z nauki języków obcych, a przy tym wymierne korzyści – już po semestrze nauki w naszej szkole będziesz widział wyraźne postępy. W niedalekiej przyszłości zdobędziesz wiedzę i umiejętności, pozwalające na swobodne posługiwanie się językiem, którego się uczysz.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i preferencjom mamy do zaoferowania najlepsze metody bezpośrednie: Direct Language Lab i Metodę Callana - dzięki tym metodom uczymy języka obcego w naturalny sposób w jaki wszyscy poznajemy język ojczysty.

 

Stosusujemy właśnie te najlepsze metody by w jak najkrótszym czasie zbliżyć ciebie tam gdzie chcesz być.

 

Zapisy - kontakt

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem: 501 586 234 lub przez formularz kontaktowy. Umówimy się na spotkanie gdzie ustalimy która grupa najbardziej odpowiada 

Godziny urzędowania:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (501 586 234) lub przez formularz kontaktowy.  Udzelimy informacji oraz umowimy się na spotkanie gdzie ustalimy jaka grupa jest najbardziej odpowiednia oraz w których dniach oraz godzinach zajęcia mają się odbywać.

© 2015 Justalk. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper