skypelogo

 

 

Zajęcia przez internet!

Nauka języka angielskiego nigdy nie była taka prosta! Dzięki nowym platformom internetowym możesz uczyć się bez wychodzenia z domu.

Dla chętnych nauki angielskiego którzy nie mają możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się z twojego domu lub miejsca pracy. Możliwe są zajęcia z native speakerem lub z polskim lektorem w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem.

 

Klimat miejsca tworzą ludzie

To dzięki nim dane miejsce jest niepowtarzalne i emanuje ciepłem. Dlatego dbamy, by nasi lektorzy oprócz wysokich kwalifikacji odznaczali się charyzmą, poczuciem humoru i urokiem osobistym. Dzięki temu zajęcia przebiegają w ciepłej, bezstresowej atmosferze, są dynamiczne i bardzo kreatywne.

Szkoła JUSTALK gwarantuje bardzo wysoki poziom nauczania dzięki zatrudnianiu wykwalifikowanej kadry. Nasi lektorzy posiadają dużą praktykę w nauczaniu metodami komunikatywnymi oraz przeszli specjalne szkolenie w nauczaniu metodą “Callan” i metodą “JUSTALK”. Wielu z nich specjalizuje się w nauczaniu w firmach. Oferujemy również zajęcia z “native speakers”. Dzięki nim słuchacz ma możliwość poznania różnych akcentów i sposobów mówienia.

Dbamy o rozwój naszej kadry. Nasi lektorzy ciągle podnoszą swoje kompetencje i pogłębiają wiedzę o najnowszych metodach uczenia, uczestnicząc w warsztatach i seminariach. Wszyscy mają kontakt z żywym językiem współpracując także z firmami zagranicą. Wielu z nich kształciło się zagranicą, gdzie ukończyli specjalistyczne szkoły. Nasi metodycy stale nadzorują jakość i skuteczność szkoleń językowych: prowadzą obserwacje lekcji, nagrywają wybrane lekcje i przesłuchują je, badają poziom słuchaczy na podstawie prowadzonych zajęć.

Nasza załoga:

GregZ

 

Grzegorz Ziółkowski

Native Speaker. Od dziecka mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Do Polski przeprowadził się w wieku 24 lat.

52468 101963616535311 2874919 o

Krystyna Łętocha

Absolwentka anglistyki o specjalizacji nauczycielskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

AgnieszkaK1Agnieszka Kareusz

Ukończyła filologię angielską na Wyższej Szkole Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach.

renata1Renata Pazdur

mgr edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej z językiem angielskim. Od kilku lat nauczycielka w publicznej szkole Podstawowej w Łyczance.

Zapisy - kontakt

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem: 501 586 234 lub przez formularz kontaktowy. Umówimy się na spotkanie gdzie ustalimy która grupa najbardziej odpowiada 

Godziny urzędowania:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (501 586 234) lub przez formularz kontaktowy.  Udzelimy informacji oraz umowimy się na spotkanie gdzie ustalimy jaka grupa jest najbardziej odpowiednia oraz w których dniach oraz godzinach zajęcia mają się odbywać.

© 2015 Justalk. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper