skypelogo

 

 

Zajęcia przez internet!

Nauka języka angielskiego nigdy nie była taka prosta! Dzięki nowym platformom internetowym możesz uczyć się bez wychodzenia z domu.

Dla chętnych nauki angielskiego którzy nie mają możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się z twojego domu lub miejsca pracy. Możliwe są zajęcia z native speakerem lub z polskim lektorem w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem.

 

MATURZYŚCI

Kursy dla maturzystów przeznaczone dla słuchaczy , którzy w danym roku szkolnym będą zdawali maturę. Na zajęciach analizowane są odpowiednie części egzaminiu dojrzałości, oraz omawiane są wszelkie zadania jakie może napotkać przyszły maturzysta. Na zajęciach przećwiczysz przykładowe zadania egzaminacyjne zarówno z części ustnej jak i pisemnej. Nacisk położymy na te aspekty, które są Ci potrzebne najbardziej. Przejdziesz także przykładowy egzamin próbny.

Jeśli chcesz dobrze zdać maturę z języka angielskiego  zajrzyj do nas.niezwlekajzapiszsie

W miłej atmosferze, bezpiecznie i bezstresowo przygotujemy Cię do egzaminu.

Znajdziesz tu kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Zapoznamy Cię ze wszystkimi aspektami nowej matury.

Dołącz do grona naszych zadowolonych słuchaczy i w dobrej atmosferze naucz się z nami szybko i biegle władać językiem obcym.

Zapisy - kontakt

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem: 501 586 234 lub przez formularz kontaktowy. Umówimy się na spotkanie gdzie ustalimy która grupa najbardziej odpowiada 

Godziny urzędowania:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (501 586 234) lub przez formularz kontaktowy.  Udzelimy informacji oraz umowimy się na spotkanie gdzie ustalimy jaka grupa jest najbardziej odpowiednia oraz w których dniach oraz godzinach zajęcia mają się odbywać.

© 2015 Justalk. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper