skypelogo

 

 

Zajęcia przez internet!

Nauka języka angielskiego nigdy nie była taka prosta! Dzięki nowym platformom internetowym możesz uczyć się bez wychodzenia z domu.

Dla chętnych nauki angielskiego którzy nie mają możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się z twojego domu lub miejsca pracy. Możliwe są zajęcia z native speakerem lub z polskim lektorem w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem.

 

Staramy się, aby sposób uczenia był zbliżony do sposobu w jaki dzieci uczą się języka ojczystego. 

Zajęcia prowadzone są jako forma zabawyz językiem, w oparciu  o muzykę, ruch i zabawę- stąd wykorzystujemy liczne rekwizyty, ruch oraz gry.. W atmosferze zabawy dziecko próbuje naśladować dźwięki języka obcego, rymowanki,piosenki.Dzięki temu dzieci chętnie przychodzą na zajęcia i pozytywnie kojarzą język angielski, co będzie profitować przez całe ich życie.

 

DZIECI  7 - 9 LAT

Zajęcia prowadzone są metodą Direct Kids dostarczaną nam przez naszego stałego Partnera - twórców znakomitej Direct Method for English, Direct Language Lab.

Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe wprowadza dziecko w świat języka angielskiego. Dzieci szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku. - kurs języka mówionego oraz pisanego, rozwijanie umiejętności czytania i pisania poprzez angażowanie w zadania utrwalające formę graficzną wyrazów i zdań, zapisywanie zdań, realizowanie prostych form wypowiedzi pisemnych - formalne testowanie wiedzy - Zajęcia nastawione są na aktywne opanowanie słownictwa w strukturach zdaniowych składających się z kilku elementów.
 

DZIECI 10 - 13 LAT

Zajęcia prowadzone są metodą Direct Teens dostarczaną nam przez naszego stałego Partnera - twórców znakomitej Direct Method for English, Direct Language Lab.niezwlekajzapiszsie

Rozwój dziecka jest bardzo dynamiczny.Ważne jest, by Twoje dziecko uczyło się w gronie rówieśników będących na tym samym poziomie znajomości języka obcego, dlatego dobieramy gruoy odpowiednio do wieku i umiejętności dziecka. - kurs nastawiony na rozwijanie wszystkich czterech sprawności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania - formalne testowanie wiedzy - Zajęcia nastawione są na aktywne opanowanie słownictwa w strukturach zdaniowych składających się z kilku elementów.

Zapisy - kontakt

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem: 501 586 234 lub przez formularz kontaktowy. Umówimy się na spotkanie gdzie ustalimy która grupa najbardziej odpowiada 

Godziny urzędowania:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (501 586 234) lub przez formularz kontaktowy.  Udzelimy informacji oraz umowimy się na spotkanie gdzie ustalimy jaka grupa jest najbardziej odpowiednia oraz w których dniach oraz godzinach zajęcia mają się odbywać.

© 2015 Justalk. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper