skypelogo

 

 

Zajęcia przez internet!

Nauka języka angielskiego nigdy nie była taka prosta! Dzięki nowym platformom internetowym możesz uczyć się bez wychodzenia z domu.

Dla chętnych nauki angielskiego którzy nie mają możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się z twojego domu lub miejsca pracy. Możliwe są zajęcia z native speakerem lub z polskim lektorem w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem.

 

twoteensAtrakcyjny i przyjemny kurs języka angielskiego dla młodzieży i  dorosłych pozwalający opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

Zajęcia prowadzimy bardzo dynamicznie i ciekawie. Grupy są małe, w przedziale od 4 do 9 osób, dzięki temu lektor może każdemu uczniowi poświęcić wystarczająco dużo uwagi. Grupy są tworzone na podstawie umiejętności ( tj. poziomu znajomości języka obcego) , możliwości czasowych oraz zapotrzebowania na specyficzny program nauczania.
Na kurs można zapisać się w dowolnej chwili.

Kurs językowy dla młodzieży w "Justalk" to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zajęć szkolnych. Dzięki niemu nauka języka stanie się wciągająca i atrakcyjna. Dynamicznie prowadzone zajęcia sprawiają, że młodzi ludzie uczą się języka w sposób naturalny i szybki. Dzięki zastosowanej metodzie bezpośredniej uczniowie opanowują materiał znacznie szybciej niż podczas szkolnych lekcji, a regularne powtórki pomagają usystematyzować zdobytą wiedzę. Tematyka zajęć została urozmaicona i wzbogacona o zagadnienia interesujące nastoletnią młodzież - związane z muzyką, sportem, Internetem, ochroną środowiska, wakacjami, czy też szkołą.

Zapisy - kontakt

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem: 501 586 234 lub przez formularz kontaktowy. Umówimy się na spotkanie gdzie ustalimy która grupa najbardziej odpowiada 

Godziny urzędowania:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (501 586 234) lub przez formularz kontaktowy.  Udzelimy informacji oraz umowimy się na spotkanie gdzie ustalimy jaka grupa jest najbardziej odpowiednia oraz w których dniach oraz godzinach zajęcia mają się odbywać.

© 2015 Justalk. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper