skypelogo

 

 

Zajęcia przez internet!

Nauka języka angielskiego nigdy nie była taka prosta! Dzięki nowym platformom internetowym możesz uczyć się bez wychodzenia z domu.

Dla chętnych nauki angielskiego którzy nie mają możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się z twojego domu lub miejsca pracy. Możliwe są zajęcia z native speakerem lub z polskim lektorem w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem.

 

Kurs indywidualny to najbardziej komfortowy i bardzo szybki sposób na opanowanie języka obcego.

Harmonogram  i metodę zajęć dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości.

Kurs przeznaczony dla osób, które preferują indywidualny tok nauki.Jeśli masz ochotę na coś specjalnego, proponujemy grupę VIP. W Justalk dostosujemy wszelkie nasze dostępne metody nauczania do słuchaczy którzy pragną rozpocząć swoją przygodę edukacyjną w sposób indywidualny lub w pomniejszonym składzie. Korzystając z tej możliwości to Ty decydujesz o sposobie i trybie nauczania. Możesz określić ilu osobowa będzie grupa i o jakich porach odbywać się będą zajęcia.niezwlekajzapiszsie

Podstawowym celem kursów w naszej szkole jest łamanie barier językowych. Kursy indywidualne to najbardziej efektywny sposób na zrealizowanie tego celu w bardzo krótkim czasie, ponieważ cała uwaga lektora skupia się na Tobie, a program kursu dopasowany jest do Twoich potrzeb. Każdy słuchacz ma możliwość przedstawienia swoich osobistych oczekiwań odnośnie do kursu i ustalenia wraz z lektorem swoich celów związanych z nauką języka. Szkolenia indywidualne z języka angielskiego prowadzone są Metodą Bezpośrednią.  

Zapisy - kontakt

Jeśli chcesz się zapisać na zajęcia lub uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu pod numerem: 501 586 234 lub przez formularz kontaktowy. Umówimy się na spotkanie gdzie ustalimy która grupa najbardziej odpowiada 

Godziny urzędowania:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (501 586 234) lub przez formularz kontaktowy.  Udzelimy informacji oraz umowimy się na spotkanie gdzie ustalimy jaka grupa jest najbardziej odpowiednia oraz w których dniach oraz godzinach zajęcia mają się odbywać.

© 2015 Justalk. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper