Lekcje angielskiego dla dorosłych – kursy mówienia po angielsku!

Dlaczego warto uczyć się angielskiego w Justalk?

Warto uczyć się języka angielskiego w naszej szkole językowej, ponieważ zapewniamy wysokiej jakości program nauczania, który umożliwia uczniom osiągnięcie biegłości w angielskim. Pomożemy Ci otworzyć drzwi do globalnych możliwości, zapewniając lepsze szanse zawodowe, łatwiejszą komunikację z ludźmi z różnych kultur i dostęp do bogatej treści anglojęzycznej. Nasza szkoła językowa oferuje interaktywne zajęcia, doświadczonych nauczycieli i wsparcie w procesie nauki, abyś mogł osiągnąć sukces w opanowaniu języka angielskiego.

Czy jesteś w sytuacji w której chcesz powiedzieć coś po angielsku ale nie potrafisz?

Bardzo często nasi słuchacze uczyli się języka angielskiego wiele lat ale nie byli w stanie mówić. Znali wiele słów oraz zasad gramatycznych ale nie mieli wystarczająco doświadczenia w praktyce by swobodnie mówić. Idąc za tym w Justalk stworzyliśmy program nauczania, w którym już od pierwszych zajęć mówisz w języku obcym dlatego od razu rozgadasz się lub po prostu przełamiesz barierę językową. Nie doświadczysz typowych, nudnych zajęć. Nauczymy Cię w naturalny sposób, swobodnie rozmawiać po angielsku …więc idealny program Angielskiego dla dorosłych bez żmudnych zadań domowych

Powtarzanie do skutku

Z pewnością Powtórki są kluczem do sukcesu w nauce języka obcego. Dlatego każde zajęcia rozpoczynają się od powtórzenia materiału z kilku ostatnich lekcji. Na skutek powtarzania doskonale zapamiętujesz dany materiał.

Przełamanie bariery językowej

Wielu słuchaczy obawia się mówić podczas lekcji języka obcego. My wiemy ze najlepszy sposób by nauczyć się mówienia jest przez ćwicaenie tej umiejętności. Naciskamy na to by mówić już od pierwszych zajęć. Zdajemy sobie sprawę z tego że nie jest to łatwe dla wszystkich. Wiele słuchaczy uczyło się już sporo lat lecz nie zaczęli mówić.  Dlatego stworzyliśmy Angielski dla dorosłych w Justalk. Od początku zachęcamy do mówienia, w konsekwencji czego szybko pokonujesz lęk przed mówieniem.

Mamy różne propozycje językowe dla każdego

Proponujemy bardzo zróżnicowaną ofertę nauki angielskiego dla dorosłych uwzględniającą ich różne potrzeby. Mamy zajęcia indywidualne lub w grupach 4 – 9 osobowych. Dużym powodzeniem cieszą się kursy dla początkujących, a także na wyższych poziomach. Niezależnie od wielkości grupy i poziomu nasze zajęcia zorientowane są na praktyczną naukę języka.

Kilka słów o metodzie nauczania.

Już minęły czasy szkolne w zbyt dużych grupach kiedy przepisywało się zasady gramatyczne z tablicy. Obecnie najlepszy sposób, by uczyć się jest przez praktykę. Dlatego u nas każdy jest mile zaskoczony. Uczymy metodą komunikacyjną oraz metodami bezpośrednimi, m.in.: Direct English, czyli unowocześniona metoda Callana, czyli angielski 4 x szybciej. Obydwie te metody nauki języka angielskiego są skoncentrowane na mówieniu. Te metody polegają na zaplanowanych i kontrolowanych konwersacji, prowadzonych na zajęciach. Celem jest natychmiastowe przełamanie bariery w mówieniu, wypracowanie prawidłowych nawyków myślenia po angielsku i w rezultacie płynna komunikacja językowa.

Naszym słuchaczom proponujemy  bardzo zróżnicowaną ofertę nauki angielskiego uwzględniającą ich różne potrzeby. Uczymy metodą komunikacyjną oraz metodami bezpośrednimi, m.in. Direct English oraz metodą Callan. Są to najlepsze metody nauki języka skupione na mówieniu.  Te metody mają na celu przełamanie bariery w mówieniu, budowaniu nawyku myślenia po angielsku co daje płynna komunikacja językowa.  

Zapytaj o Angielski Indywidualnie w Myślenicach lub online!

Co nasi słuchacze mówią o nas:

Marek – Siepraw

“Zdecydowanie polecam, kurs w Justalk. Przygotował mnie do nowej pracy.”
Czerwiec 2022

Kasia – Dobczyce

“Miałam bardzo mało czasu.. po pół roku nauki wyjechałam na wakacje i nie musiałam się wstydzić”
Czerwiec 2022

Beata – Skomielna Biała

“Super naucyciele, dużo rozmow na zajeciach. Bez niepotrzebnej gramatyki. Przygotowałam się do wyjazdu. polecam”
Styczeń 2022

Cennik zajęć na rok szkolny 2022 / 2023 Język obcy – grupy – dorośli/młodzież 

Umowa na jeden semestr, spotkania 2 razy w tygodniu: 

przy wpłacie w ratach miesięcznych cena za godzinę lekcyjną wynosi 26.00zł lecz przy wpłacie jednorazowej cena za godzinę lekcyjną wynosi 25:00zł. 

Umowa na rok szkolny, spotkania 2 razy w tygodniu: 

przy wpłacie w ratach miesięcznych cena za godzinę lekcyjną wynosi 25.00zł lecz przy wpłacie jednorazowej cena za godzinę lekcyjną wynosi 24.00zł. 

Umowa na jeden miesiąc, spotkania 2 razy w tygodniu Umowa miesięczna, spotkania 2 razy w tygodniu: 

płatność wynosi 28.00zł za godzinę lekcyjną 

Przewidywana ilość godzin w semestrze wynosi 60-70 godzin lekcyjnych więc w całym roku szkolnym ilość ta wynosi 120-140. 

*ilość godzin w semestrze się różni w zależności od roku, świąt itd. 

Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne VIP (mogą również być grupą wieloosobową „zamkniętą”)

cena za godzinę lekcyjną zajęć VIP wynosi 75.00 – 90.00zł

Rabaty

  • Rabaty: „Wszystko zostaje w rodzinie” – 5% rabatu dla każdego z rodzeństwa lub małżonków uczęszczających wspólnie do „Justalk”.
  • „Zniżka dla wytrwałych” – 5% rabatu dla słuchaczy kontynuujący naukę (min. 2 semestry)
  • „Po studencku” – za okazaniem legitymacji studenckiej masz u nas 5% zniżki.
  • „Po znajomości” – za przyprowadzenie do nas nowej osoby a w nagrodę otrzymujesz od nas 5% zniżki na kurs dla siebie, lub znajomego

Nie zwlekaj, zapisz się na kurs i zacznij płynnie mówić po angielsku!

Scroll to Top