Angielski dla dorosłych w Myślenicach

Specjalnie z myślą o Twoich potrzebach…

Stworzyliśmy program nauczania, w którym już od pierwszych zajęć mówisz w języku obcym. Dzięki temu rozgadasz się lub po prostu przełamiesz barierę językową. Nie doświadczysz typowych, nudnych zajęć. Nauczymy Cię w naturalny sposób, swobodnie rozmawiać po angielsku …więc program Angielski dla dorosłych bez żmudnych zadań domowych

Naszym dorosłym słuchaczom proponujemy bardzo zróżnicowaną ofertę nauki angielskiego dla dorosłych uwzględniającą ich różne potrzeby. Mamy zajęcia indywidualne lub w grupach 4 – 9 osobowych. Dużym powodzeniem cieszą się kursy dla początkujących, wiecznie początkujących a także na wyższych poziomach. Niezależnie od wielkości grupy i poziomu nasze zajęcia zorientowane są na praktyczną naukę języka. Już minęły czasy szkolne w zbyt dużych grupach i przesyconych ćwiczeniami gramatycznym. U nas każdy jest mile zaskoczony. Uczymy metodą komunikacyjną oraz metodami bezpośrednimi, m.in.: Direct English czyli unowocześniona metoda Callana czyli angielski 4 x szybciej, jest metodą nauki języka skoncentrowaną na mówieniu. Metoda polega na zaplanowanej i kontrolowanej przez lektorów konwersacji, prowadzonej na zajęciach w szybkim tempie. Jej celem jest natychmiastowe przełamanie bariery w mówieniu, wypracowanie prawidłowych nawyków myślenia po angielsku i w rezultacie płynna komunikacja językowa. Metoda Callana została uznana za najszybszą i najskuteczniejszą metodę nauczania języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych.

Angielski dla dorosłych – Powtarzanie do skutku

Z pewnością Powtórki są kluczem do sukcesu w uczeniu się języka obcego. Dlatego każde zajęcia rozpoczynają się od powtórzenia materiału z kilku ostatnich lekcji. Na skutek tegą ciągłego powtarzania słuchacz doskonale zapamiętuję dany materiał. Dlatego jest to jeden z najistotniejszych elementów metody bezpośredniej, dający jej przewagę nad innymi metodami nauki języka obcego, gdzie nie powraca się tak intensywnie do opracowanych zagadnień. Podsumowując będziesz zachwycony z efektów nauki.

Przełamanie bariery jaką jest nieśmiałość

Wielu słuchaczy obawia się mówić podczas lekcji języka obcego. Zaletą metody Callana opartej na modelu pracy ustnej „pytanie – odpowiedź” jest niewątpliwie przełamywanie nieśmiałości w mówieniu. Od początku zachęcamy do mówienia, w konsekwencji czego szybko pokonujesz lęk przed mówienie. Więc można powiedzieć że kluczem do przełamanie się jest praktyka.

Cennik zajęć na rok szkolny 2022 / 2023 Język obcy – grupy wieczorowe – dorośli/młodzież 

Umowa na jeden semestr, spotkania 2 razy w tygodniu: 

przy wpłacie w ratach miesięcznych cena za godzinę lekcyjną wynosi 26.00zł lecz przy wpłacie jednorazowej cena za godzinę lekcyjną wynosi 25:00zł. 

Umowa na rok szkolny, spotkania 2 razy w tygodniu: 

przy wpłacie w ratach miesięcznych cena za godzinę lekcyjną wynosi 25.00zł lecz przy wpłacie jednorazowej cena za godzinę lekcyjną wynosi 24.00zł. 

Umowa na jeden miesiąc, spotkania 2 razy w tygodniu Umowa miesięczna, spotkania 2 razy w tygodniu: 

płatność wynosi 28.00zł za godzinę lekcyjną 

*ilość godzin w semestrze się różni w zależności od roku, świąt itd. 

Przewidywana ilość godzin w semestrze wynosi 60-70 godzin lekcyjnych więc w całym roku szkolnym ilość ta wynosi 120-140. 

Rabaty: „Wszystko zostaje w rodzinie” – 5% rabatu dla każdego z rodzeństwa lub małżonków uczęszczających wspólnie do „Justalk”. „Zniżka dla wytrwałych” – 5% rabatu dla słuchaczy kontynuujący naukę (min. 2 semestry) „Po studencku” – za okazaniem legitymacji studenckiej masz u nas 5% zniżki. „Po znajomości” – za przyprowadzenie do nas nowej osoby a w nagrodę otrzymujesz od nas 5% zniżki na kurs dla siebie, lub znajomego

angielski online

Scroll to Top