Kurs języka angielskiego dla firm – lekcje Business English

Z wielką przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę “Angielski dla Firm i korporacji”. Skoncentrowaliśmy ją na tym żeby pozwolić Tobie komunikować się w języku angielskim w jak najkrótszym czasie.

Nauczymy twój zespół mówienia po angielsku.

Nasze kursy języka angielskiego dla firm i instytucji.

Specjalizujemy się w nauce komunikacji więc większość czasu na zajęciach poświęcamy na mówieniu po angielsku. Nasi znakomicie wykwalifikowani lektorzy potrafią w konstruktywny i pozytywny sposób nauczyć Ciebie Angielskiego. Ponadto każdy kurs jest dostosowany do Twoich potrzeb.

Materiały które stosujemy są najnowszymi dostępnymi metodami skupione na nauczenie Ciebie w jak najkrótszym czasie. Zajęcia odbywają się w małych grupach przeważnie między 4 i 8 osób. Uczymy gramatykę w praktycznym zastosowaniu umożliwiając szybkie zrozumienie oraz bezproblemowe zapamiętanie.

Dlaczego warto zapisać się do nas na kurs Business English?

  • Poprawa komunikacji z kolegami i klientami z zagranicy.
  • Większe możliwości rozwoju zawodowego i międzynarodowej kariery.
  • Możliwość swobodnego czytania i rozumienia dokumentów biznesowych w języku angielskim.
  • Podniesienie kwalifikacji i wartości na rynku pracy.
  • Wzmocnienie pewności siebie i efektywności w sytuacjach biznesowych w języku angielskim.
grupa z nauczycielem języka angielskiego
kurs mówienia po angielsku dla firm i korporacji. Programiści w Korpo

Często osoby znają słowa ale nie mówią płynnie.

Wiele naszych klientów biznesowych zna angielskie słowa. Może nawet uczyli się Business English i znają słowa i zwroty związane z swoją branżą. Jednak nie nauczyli się swobodnej mowy w języku angielskim. My właśnie zajmujemy się tym.

Na początku nauki uczymy naszych słuchaczy otwierania się i mówienia po angielsku. Rozmawiamy z naszymi słuchaczami po angielsku na ich poziomie, podnosząc ich poziom językowy wraz z postępami.

Specjalistyczne kursy angielskiego do różnych branż

Na co nasz kurs Ciebie przygotuje?

Kurs języka angielskiego dla biznesu przygotowuję ciebie na wszelkie biznesowe rozmowy w języku angielskim. Nauczymy Ciebie języka potrzebnego w prezentacjach, kontaktach handlowych, negocjacjach, zarządzaniem pracownikami oraz wiele innych istotnych sytuacji w biznesie. Podsumowując nauczysz się porozumiewać się swobodnie i z pewnością z osobami z wszystkich stron świata.

Przygotujemy cię na różne sytuację.

Prezentacje, spotkania, negocjacje, konferencje, szkolenia itd. Ponadto najczęściej codzienne po angielsku. Bez obaw nasze kursy dla firm i korporacji nauczą cię jak zawsze radzić sobie w języku angielskim. 

Angielski dla IT (programistów, web developerów itd)

Angielski musi być na odpowiednim poziomie tam gdzie precyzja się liczy. Dlatego uczymy specjalistów z branży komputerowej ćwicząc właśnie ten język który muszą używać w praktyce na co dzień. Bez wątpienia uczymy dokładnie ten zakres słów któy jest potrzebny oraz jak go używać w praktyce.

Zacznij mówić po angielsku – Nauka angielskiego dla firm z native speakerem!

Dzięki lekcjami angielskiego z native speakerem nauczysz się poprawnej wymowy, prawdziwego języka angielskiego który jest używany za granicą oraz wiele idiomów/powiedzeń które są niezbędne to komunikowania się w języku angielskim.

Zaufali nam:

BASF Myślenice - lekcje języków obcych
Apipol Farma - nauka język Angielski dla firm.
Wido Profil Myślenice
Obi Uczyli się w Justalk
Cooper Standard - kursy w języku angielskim dla pracowników

Siedzibę mamy w Myślenicach pod Krakowem więc działamy osobiście na terenie Małopolski. W pozostałych rejonach kraju np. Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk uczymy online za pomocą platform komunikacyjnych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie zwlekaj – zacznij uczyć się od dziś.

Scroll to Top