Ogólne informacje o naszych kursach języka angielskiego dla firm i instytucji.

Specjalizujemy się w nauce komunikacji więc większość czasu na zajęciach poświęcamy na mówieniu po angielsku. Ponadto każdy kurs jest dostosowany do Twoich potrzeb. Nasi znakomicie wykwalifikowani lektorzy potrafią w konstruktywny i pozytywny sposób nauczyć Ciebie Angielskiego.

Materiały które stosujemy są najnowszymi dostępnymi metodami skupione na nauczenie Ciebie w jak najkrótszym czasie. Zajęcia odbywają się w małych grupach przeważnie między 4 i 8 osób. Uczymy gramatykę w praktycznym zastosowaniu umożliwiając szybkie zrozumienie oraz bezproblemowe zapamiętanie.

Angielski dla Firm, Korporacji, IT, Programistów.

Wiele naszych klientów biznesowych zna angielskie słowa. Uczyli się Business English i znają słowa i zwroty związane z swoją branżą. Jednak nie nauczyli się swobodnej mowy w języku angielskim. My właśnie zajmujemy się tym. Na początku nauki uczymy naszych słuchaczy otwierania się i mówienia po angielsku. Rozmawiamy z naszymi słuchaczami po angielsku na ich poziomie, podnosząc ich poziom językowy wraz z postępami.

kurs mówienia po angielsku dla firm i korporacji. Programiści w Korpo

Czy w twoim miejscu pracy współpracuje się z kontrahentami w języku angielskim?  Z wielką przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę „Angielski dla Firm i korporacji”. Skoncentrowaliśmy nasza ofertę na tym żeby pozwolić Tobie komunikować się w języku angielskim w jak najkrótszym czasie.

Dlaczego warto zapisać się do nas na kurs Business English?

grupa z nauczycielem języka angielskiego
  • Poprawa komunikacji z kolegami i klientami z zagranicy.
  • Większe możliwości rozwoju zawodowego i międzynarodowej kariery.
  • Możliwość swobodnego czytania i rozumienia dokumentów biznesowych w języku angielskim.
  • Podniesienie kwalifikacji i wartości na rynku pracy.
  • Wzmocnienie pewności siebie i efektywności w sytuacjach biznesowych w języku angielskim.

Platforma internetowa dla firm

Ponadto jeżeli pragniesz poza zajęciami szlifować swoja wiedzę językową możesz to zrobić na platformie internetowej. Nasza platforma została specjalnie skonstruowana by pomóc ci w utrwalania tego co było uczone na zajęciach.

Angielski dla firm (biznesowy)

Kurs języka angielskiego dla biznesu przygotowuję ciebie na wszelkie biznesowe rozmowy w języku angielskim. Uczymy języka potrzebnego w prezentacjach, kontaktach handlowych, negocjacjach, zarządzaniem pracownikami oraz wiele innych istotnych sytuacji w biznesie. Podsumowując nauczysz się porozumiewać się swobodnie i z pewnością z osobami z wszystkich stron świata.

Angielski dla korporacji

Prezentacje, spotkania, negocjacje, konferencje, szkolenia itd. Ponadto najczęściej codzienne po angielsku. Bez obaw nasze kursy dla firm i korporacji nauczą Ciebie jak doskonale radzić sobie w języku angielskim. 

Angielski dla IT (programistów, web developerów itd)

Angielski musi być na odpowiednim poziomie tam gdzie precyzja się liczy. Dlatego uczymy specjalistów z branży komputerowej ćwicząc właśnie ten język który muszą używać w praktyce na co dzień. Bez wątpienia uczymy szeroki zakres słów oraz jak je używać w praktyce.

Zapoznaj się z naszą ofertą. Siedzibę mamy w Myślenicach pod Krakowem więc działamy osobiście na terenie Małopolski. W pozostałych rejonach kraju np. Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk uczymy online za pomocą platform komunikacyjnych.

Cennik zajęc języka Angielskiego

Z racji na zróżnicowany charakter pracy ustalamy cennik dla firm indywidualnie według twoich potrzeb. Zachęcamy do kontaktu

Scroll to Top