Angielski dla Firm, Korporacji, IT, Programistów.

Czy w twoim miejscu pracy współpracuje się z kontrahentami w języku angielskim?  Z wielką przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę „Angielski dla Firm i korporacji”. Skoncentrowaliśmy nasza ofertę na tym żeby pozwolić Tobie komunikować się w języku angielskim w jak najkrótszym czasie.

Ogólne informacje o naszych kursach języka angielskiego.

Specjalizujemy się w nauce komunikacji więc większość czasu na zajęciach poświęcamy na mówieniu po angielsku. Ponadto każdy kurs jest dostosowany do Twoich potrzeb. Nasi znakomicie wykwalifikowani lektorzy potrafią w konstruktywny i pozytywny sposób nauczyć Ciebie Angielskiego.

Materiały które stosujemy są najnowszymi dostępnymi metodami skupione na nauczenie Ciebie w jak najkrótszym czasie. Zajęcia odbywają się w małych grupach przeważnie między 4 i 8 osób. Uczymy gramatykę w praktycznym zastosowaniu umożliwiając szybkie zrozumienie oraz bezproblemowe zapamiętanie.

Platforma internetowa dla firm

Ponadto jeżeli pragniesz poza zajęciami szlifować swoja wiedzę językową możesz to zrobić na platformie internetowej. Nasza platforma została specjalnie skonstruowana by pomóc ci w utrwalania tego co było uczone na zajęciach.

kurs mówienia po angielsku dla firm i korporacji. Programiści w Korpo

Angielski dla firm (biznesowy)

Kurs języka angielskiego dla biznesu przygotowuję ciebie na wszelkie biznesowe rozmowy w języku angielskim. Uczymy języka potrzebnego w prezentacjach, kontaktach handlowych, negocjacjach, zarządzaniem pracownikami oraz wiele innych istotnych sytuacji w biznesie. Podsumowując nauczysz się porozumiewać się swobodnie i z pewnością z osobami z wszystkich stron świata.

Angielski dla korporacji

Prezentacje, spotkania, negocjacje, konferencje, szkolenia itd. Ponadto najczęściej codzienne po angielsku. Bez obaw nasze kursy dla firm i korporacji nauczą Ciebie jak doskonale radzić sobie w języku angielskim. 

Angielski dla IT (programistów, web developerów itd)

Angielski musi być na odpowiednim poziomie tam gdzie precyzja się liczy. Dlatego uczymy specjalistów z branży komputerowej ćwicząc właśnie ten język który muszą używać w praktyce na co dzień. Bez wątpienia uczymy szeroki zakres słów oraz jak je używać w praktyce.

Zapoznaj się z naszą ofertą. Siedzibę mamy w Myślenicach pod Krakowem więc działamy osobiście na terenie Małopolski. W pozostałych rejonach kraju np. Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk uczymy online za pomocą platform komunikacyjnych.

Cennik

Z racji na zróżnicowany charakter pracy ustalamy cennik dla firm indywidualnie według twoich potrzeb.

Nie zwlekaj: zapisz się.