Angielski Indywidualnie

Dopasowane do twoich potrzeb i możliwości

Stosujemy program nauczania, w którym już od pierwszych zajęć mówisz w języku obcym. Nie doświadczysz typowych, nudnych zajęć. Nauczymy Cię w naturalny sposób, swobodnie porozumiewać się językiem bez niepotrzebnych zadań domowych.

Naszym słuchaczom proponujemy  bardzo zróżnicowaną ofertę nauki angielskiego uwzględniającą ich różne potrzeby. Uczymy metodą komunikacyjną oraz metodami bezpośrednimi, m.in. Direct English oraz metodą Callan. Są to najlepsze metody nauki języka skupione na mówieniu.  Te metody mają na celu przełamanie bariery w mówieniu, budowaniu nawyku myślenia po angielsku co daje płynna komunikacja językowa.  

szybkie efekty mówienia w języku angielskim na zajęciach indywidualnych

Przełamanie bariery językowej

Naciskamy na to by mówić już od pierwszych zajęć. Zdajemy sobie sprawę z tego że nie jest to łatwe dla wszystkich. Wielu słuchaczy uczyło się już wiele lat lecz nie zaczęli mówić.  

Główne zalety naszych metod są iż są oparte na modelu pracy ustnej „pytanie i odpowiedź”. Słuchacz od początku jest zachęcany do mówienia. Konsekwencji tego jest szybko pokonywana bariera mówienia.

Tempo nauczania/powtórek

Na zajęciach indywidualnych mamy możliwość dopasowania tempo powtórek do indywidualnych potrzeb słuchacza. Kiedy trzeba więcej lub mniej to w zupełności dostosowujemy się z materiałem.

Cennik

Zajęcia indywidualne VIP (mogą również być grupą wieloosobową „zamkniętą”)

cena za godzinę lekcyjną zajęć VIP wynosi 75.00 – 90.00zł

Scroll to Top