nauka angielskiego przez internet

Ostatnio otrzymujemy wiele pytań dotyczące nauki angielskiego online.

Na najczęstsze pytanie odpowiedź brzmi… Tak oczywiście, prowadzimy naukę angielski online i warto się zapisać . Kursy odbywają się od poniedziałku do piątku raz lub dwa razy w tygodniu. Angielski online może być prowadzony przez platformę Skype, Whatsapp, Zoom lub  nawet telefonicznie.

Czy lekcje angielskiego online ma sens?

Tak, pod warunkiem że grupy są małe oraz nacisk jest na te aspekty które są ważne dla uczestnika kursu online. Nie wiadomo jak długo zaistniała sytuacja będzie trwała lecz na pewno lepiej inwestować w swoją lepszą przyszłość niż odkładać to na kolejny rok.

Ile osób bierze udział w takich zajęciach angielskiego?

Tak jak wspominałem powyżej, rozmiar grupy ma duże znaczenie. Nasze zajęcia angielskiego online odbywają się albo indywidualnie lub w grupach od 2 do 6 osób. Dzięki temu kurs jest dynamiczny, wszyscy użytkownicy biorą aktywny udział i efekty są widoczne. 

Jak wygląda nauka angielski online?

Na lekcjach nauczyciel zadaje pytania po angielsku a słuchacz odpowiada. Kiedy coś jest niezrozumiałe to nauczyciel tłumaczy słuchaczowi i kontynuuje się zadawanie pytań i odpowiadanie. Oczywiście pytania są zadawane na poziomie dopasowanym do umiejętności słuchacza. To jest takie proste. Czy zajęcia są na miejscu lub online nacisk jest na jak najwięcej mówienia co tylko się da.

Kiedy można zapisać się?

Na kurs angielski online można zapisać się w każdej chwili. Uczymy cały rok. Na początku musimy sprawdzić poziom mówienia po angielsku. Następnie dopasujemy grupę w oparciu o poiom, wiek oraz terminy w których zajęcia się odbywają. Więc kiedy będziesz gotowy serdecznie zapraszamy. Napewno razem znajdziemy sposób by Ciebie rozgadać.

Jakie są ceny?

Koszt za kurs Angielski online zależy od kilku czynników. Cena wynosi od 240zł miesięcznie w zależności od tego jak często odbywają się zajęcia oraz ile osób jest w grupie. Płatności oczywiście mogą być co-miesięczne więc nie trzeba bać się wysoką kwotą np. za cały rok nauki.

Scroll to Top