Jak się zapisać?…

Można bardzo łatwo to uczynić. 

Przez cały rok prowadzimy nabór na kursy do grup otwartych lub do grup indywidualnych.  Jeśli tylko pragniesz nauczyć się języka od profesjonalnych lektorów w miłej atmosferze – dołącz do nas! 🙂

Zapisy na kurs – krok po kroku:

1. Odwiedź biuro szkoły, zadzwoń lub napisz maila –  opowiedz o swoich oczekiwaniach, celach i dotychczasowym kontakcie z  językiem (jeśli uczyłeś się już wcześniej języka, przeprowadzimy krótką rozmowę weryfikacyjną, która pozwoli nam zaproponować Ci kurs o odpowiednim poziomie zaawansowania, jeżeli zaczynasz naukę od podstaw zapisujemy cię do grupy dla początkujących).

2. Określ jak często oraz w których dniach i godzinach możesz uczęszczać na zajęcia…

3. Następnie otrzymasz informację o terminach zajęć kursu odpowiadającego Twojemu poziomowi zaawansowania…

4. Jeżeli wszystko odpowiada – podpisujemy umowę na miesiąc, trzy miesiące, semestr lub rok nauki…

… I już jesteś o krok bliżej do realizowanie swoich marzeń

Formularz zgłoszeniowy

  Najczęściej zadawane pytania (faq)

  • Czy można się jeszcze zapisać?

  Tak, w zalezności od poziomu można się dopisac do istniejącej grupy lub do takiej która jest stwarzana..

  • Kiedy odbywają się zajęcia?

  Zajęcia indywidualne mogą odbywać się każdego dnia rano lub wieczorem. Zajęcia grupowe dla dorosłych najczęściej odbywają się w poniedziałki/środy lub worki/czwartki. Lekcje te przeważnie rozpoczynają się o godzinie: 17:00, 18:30 lub 20:00. Zajęcia grupowe dla dzieci odbywają się: w poniedziałki/środy i rozpoczynają się o godzinie 15:00, 16:00 lub 17:00, wtorki/czwartki o 15:00, 16:00 lub 17:00 oraz w piątki o 14:00, 16:00 lub 18:00.

  • Jakie są koszty?

  Najczęściej zajęcia w trybie 2×90′ (dwa razy w tygodniu po dziewiędziesiąt minut) kosztują około 280zł miesięcznie w zależności od ilości zajęć w danym miesiącu.

  • Czy metodą komunikacyjną można uczyć się od zera?

  Tak, bez problemu. Nawet powiem więcej. W naszej szkole osoby uczące się od podstaw zauważają bardzo szybkie efekty mówienia po angielsku, ponieważ w krótkim czasie od pojedynczych słów umieją mówić prostymi zdaniami.

  • Jak można się zapisać?

  Aby rozpocząć naukę najlepiej skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie by sprawdzic poziom. Po sprawdzeniu poziomu od razu informujemy, które grupy są na danym poziomie i w których dniach/godzinach są zajęcia.

  Scroll to Top