Kontakt

Zapisy - kontakt

Żeby zapisać się na zajęcia językowe lub uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu. Umówimy się na spotkanie gdzie ustalimy która grupa najbardziej odpowiada.

faq: Proces zapisania się i nauki

Kiedy odbywają się zajęcia języków obcych?

Zajęcia językowe odbywają się najczęściej dwa razy w tygodniu po 90 minut. Są możliwe spotkania raz w tygodniu w zależności od grup i indywidualnych potrzeb.

Czy można jeszcze zapisać się na kurs językowy/korepetycje? 

Tak uczymy cały rok. Można zapisać się w dowolnej chwili. Nasze kursy są stworzone tak by osoba mogła zapisać się w każdej chwili. 

Jaki jest koszt kursu języka angielskiego?

Zajęcia mówienia w języku angielskim kosztują średnio 260zł miesięcznie w zależności od ilości zajęć w danym miesiącu oraz  jak często dana grupa spotyka się.

Czy można uczyć się od zera?

Tak, ta metoda nauczania jest odpowiednia dla osób uczących się od zera. Ucząc się mówić od początku skracasz czas potrzebny by komunikować się w języku obcym. Od początku przyzwyczajasz się do mówienia co pomaga budować pewność w komunikacji.

Godziny urzędowania:

Z racji na to że uczymy mówienia ważne jest by Państwo spotkali się z nauczycielem który sprawdzi faktyczny poziom komunikowania się w języku angielskim. Jesteśmy do Państwa dyspozycji rano lub wieczorem po ustaleniu terminu spotkania.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem:
+48 501 586 xxx – zobacz numer