faq: Proces zapisania się i nauki

o metodach nauczania

Dzięki kursowi języka angielskiego w Justalk metodą Direct English:
kurs metoda angielskiego

Osiągniesz swój zamierzony cel. Szybko i skutecznie zdobędziesz umiejętność płynnego komunikowania się w języku angielskim.
Weźmiesz udział w ciekawych i dynamicznych zajęciach. 
Błyskawicznie przełamiesz opory przed swobodnym mówieniem.
Swoje wypowiedzi będziesz formułować w sposób naturalny i odruchowy.
Będziesz się uczył o wiele szybciej i łatwiej niż w przypadku metody tradycyjnej. Nauczysz się rozumieć wypowiedź w języku angielskim niezależnie od tempa mówiącego.

Kilka słów o kursie języka angielskiego w Justalk metoda Callan:
metoda callan. nauka przez mówienie

Złamiesz barierę językową i nieśmiałość. Nauczyciel pomaga w budowaniu odpowiedzi oraz zdań. Nauczysz się mówić i myśleć bezpośrednio w języku angielskim. Pracujesz przede wszystkim na lekcji. Powtórek materiału jest tak dużo, że materiał zostaje wystarczająco utrwalony, bez konieczności  prac domowych.  W tej metodzie język będziesz przyswajał na zasadzie pytanie-odpowiedź.  Gramatyki nauczysz się w sposób praktyczny, bez konieczności uczenia się reguł na pamięć. Na każdych 90 minutowych zajęciach 80% poświęcasz na mówienie, 10% na pisanie oraz 10% na czytanie.
Dlaczego szkoła Justalk to najlepszy wybór?

Kiedy odbywają się zajęcia języków obcych?

Zajęcia językowe odbywają się najczęściej dwa razy w tygodniu po 90 minut. Są możliwe spotkania raz w tygodniu w zależności od grup i indywidualnych potrzeb.

Czy można jeszcze zapisać się na kurs językowy/korepetycje? 

Tak uczymy cały rok. Można zapisać się w dowolnej chwili. Nasze kursy są stworzone tak by osoba mogła zapisać się w każdej chwili. 

Jaki jest koszt kursu języka angielskiego?

Zajęcia mówienia w języku angielskim kosztują średnio 260zł miesięcznie w zależności od ilości zajęć w danym miesiącu oraz  jak często dana grupa spotyka się.

Czy można uczyć się od zera?

Tak, ta metoda nauczania jest odpowiednia dla osób uczących się od zera. Ucząc się mówić od początku skracasz czas potrzebny by komunikować się w języku obcym. Od początku przyzwyczajasz się do mówienia co pomaga budować pewność w komunikacji.

Dane Kontaktowe

Zapisy – kontakt

Żeby zapisać się na zajęcia językowe lub uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu. Umówimy się na spotkanie gdzie ustalimy która grupa najbardziej odpowiada.

Godziny urzędowania:

Z racji na to że uczymy mówienia ważne jest by Państwo spotkali się z nauczycielem który sprawdzi faktyczny poziom komunikowania się w języku angielskim. Jesteśmy do Państwa dyspozycji rano lub wieczorem po ustaleniu terminu spotkania.

Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem:
+48 501 586 234 +48 501 586 xxx – zobacz numer

    Scroll to Top