kurs angielskiego online

Kurs angielskiego online- Język angielski nigdy nie był taki łatwy do nauczenia się!

Online osiągniesz efekty o których marzyłeś nie wychodząc z domu.

Nauka języka angielskiego online nigdy nie była taka prosta! Dzięki kursom angielskiego przez internet możesz uczyć się wtedy kiedy masz czas za pomocą wideo lekcji online.

Opcja Angielski przez Skype jest doskonałym rozwiązaniem jeżeli pragniesz nauczyć się a nie masz możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu. Więc serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. Podsumując e-learning to znakomity sposób by zdalnie nauczyć się na kurs angielskiego. Bez wątpienia dzięki naszym kursom przez internet będziesz mógł uczyć się zdalnie z twojego domu lub miejsca pracy.

nauka angielskiego przez internet

Metody:

kurs metoda angielskiego

Prowadzimy kursy angielskiego online sprawdzonymi metodami komunikatywnymi np. Metoda Callan, Direct English oraz innymi metodami bezpośrednimi. Z pewnością kursy takimi metodami doskonale nadają się na zdalną naukę angielskiego. Podsumowując w bardzo krótkim czasie będziesz wreszcie mówić po angielsku. 

Metoda Direct English przez internet jest dynamiczną metodą nauki mówienia przez internet. Jest dynamiczna, pomaga słuchaczom w szybkim myśleniu po angielsku i składania zdań.  

Zatem Callan Method online to bardzo dobry system stworzony do powtarzania zdań i zwrotów po angielsku. Uczeń utrwala w bardzo szybkim tempie nowe słowa oraz zwroty,

Specjalizacja:

Business English – nauka angielskiego online dla biznesu

Angielski dla informatyków, programistów, IT – kursy mówienia

Angielski dla korporacji –  Rozmawiaj z kontrahentami zagranicą

Kurs Medical English – dla lekarzy, pielęgniarek, służby zdrowia

Kurs Construction English – Angielski dla pracowników budowlanych

Nauczyciele:

Zdalne kursy angielskiego online możliwe są z native speakerem lub z polskim lektorem. Dysponujemy najlepiej wykwalifikowaną kadrę uczącą na skype która specjalizuję się w tym by pomóc ci się rozgadać w jak najkrótszym czasie.

Kiedy:

Zajęcia prowadzone przez internet mogą odbywać się w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem. W związku z tym wtedy kiedy masz możliwość zalogować się na kurs przez skype lub inną platformę internetową by uczyć się w domu lub pracy jesteśmy gotowi by pomóc.

Cennik:

Kurs angielskiego online z native speakerem kosztują 75.00 – 90.00 zł, z polskim lektorem ceny wynoszą od 55.00  zł za godzinę lekcyjną.

Zapraszamy do kontaktu