Kurs angielskiego online- Język angielski nigdy nie był taki łatwy do nauczenia się!

Online osiągniesz efekty o których marzyłeś nie wychodząc z domu.

Nauka języka angielskiego online nigdy nie była taka prosta! Dzięki kursom angielskiego przez internet możesz uczyć się wtedy kiedy masz czas za pomocą wideo lekcji online.

Opcja Angielski przez Skype jest doskonałym rozwiązaniem jeżeli pragniesz nauczyć się a nie masz możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu. Więc serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. Podsumując e-learning to znakomity sposób by zdalnie nauczyć się na kurs angielskiego. Bez wątpienia dzięki naszym kursom przez internet będziesz mógł uczyć się zdalnie z twojego domu lub miejsca pracy.

nauka angielskiego przez internet

Metody:

Prowadzimy kursy angielskiego online sprawdzonymi metodami komunikatywnymi np. Metoda Callan, Direct English oraz innymi metodami bezpośrednimi. Z pewnością kursy takimi metodami doskonale nadają się na zdalną naukę angielskiego. Podsumowując w bardzo krótkim czasie będziesz wreszcie mówić po angielsku. 

Metoda Direct English przez internet jest dynamiczną metodą nauki mówienia przez internet. Jest dynamiczna, pomaga słuchaczom w szybkim myśleniu po angielsku i składania zdań.  

Zatem Callan Method online to bardzo dobry system stworzony do powtarzania zdań i zwrotów po angielsku. Uczeń utrwala w bardzo szybkim tempie nowe słowa oraz zwroty,

metoda komunikacji w języku angielskim

Specjalizacja:

Business English – nauka angielskiego online dla biznesu

Angielski dla informatyków, programistów, IT – kursy mówienia

Angielski dla korporacji –  Rozmawiaj z kontrahentami zagranicą

Kurs Medical English – dla lekarzy, pielęgniarek, służby zdrowia

Kurs Construction English – Angielski dla pracowników budowlanych

Nauczyciele:

Zdalne kursy angielskiego online możliwe są z native speakerem lub z polskim lektorem. Dysponujemy najlepiej wykwalifikowaną kadrę uczącą na skype która specjalizuję się w tym by pomóc ci się rozgadać w jak najkrótszym czasie.

Kiedy:

Zajęcia prowadzone przez internet mogą odbywać się w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem. W związku z tym wtedy kiedy masz możliwość zalogować się na kurs przez skype lub inną platformę internetową by uczyć się w domu lub pracy jesteśmy gotowi by pomóc.

Cennik:

Kurs angielskiego online z native speakerem kosztują 75.00 – 90.00 zł, z polskim lektorem ceny wynoszą od 55.00  zł za godzinę lekcyjną.

Zapraszamy do kontaktu

 

Ostatnio otrzymujemy wiele pytań dotyczące kursu angielskiego online.

Na najczęstsze pytanie odpowiedź brzmi… Tak oczywiście, prowadzimy kursy angielski online i warto się zapisać . Kursy odbywają się od poniedziałku do piątku raz lub dwa razy w tygodniu. Angielski online może być prowadzony przez platformę Skype, Whatsapp, Zoom lub  nawet telefonicznie.

Czy kurs angielski online ma sens?

Tak, pod warunkiem że grupy są małe oraz nacisk jest na te aspekty które są ważne dla uczestnika kursu online. Nie wiadomo jak długo zaistniała sytuacja będzie trwała lecz na pewno lepiej inwestować w swoją lepszą przyszłość niż odkładać to na kolejny rok.

Ile osób bierze udział w takich zajęciach?

Tak jak wspominałem powyżej, rozmiar grupy ma duże znaczenie. Nasze zajęcia angielskiego online odbywają się albo indywidualnie lub w grupach od 2 do 6 osób. Dzięki temu kurs jest dynamiczny, wszyscy użytkownicy biorą aktywny udział i efekty są widoczne. 

Jak wygląda nauka angielski online?

Na lekcjach nauczyciel zadaje pytania po angielsku a słuchacz odpowiada. Kiedy coś jest niezrozumiałe to nauczyciel tłumaczy słuchaczowi i kontynuuje się zadawanie pytań i odpowiadanie. Oczywiście pytania są zadawane na poziomie dopasowanym do umiejętności słuchacza. To jest takie proste. Czy zajęcia są na miejscu lub online nacisk jest na jak najwięcej mówienia co tylko się da.

Kiedy można zapisać się?

Na kurs angielski online można zapisać się w każdej chwili. Uczymy cały rok. Na początku musimy sprawdzić poziom mówienia po angielsku. Następnie dopasujemy grupę w oparciu o poiom, wiek oraz terminy w których zajęcia się odbywają. Więc kiedy będziesz gotowy serdecznie zapraszamy. Napewno razem znajdziemy sposób by Ciebie rozgadać.

Jakie są ceny?

Koszt za kurs Angielski online zależy od kilku czynników. Cena wynosi od 240zł miesięcznie w zależności od tego jak często odbywają się zajęcia oraz ile osób jest w grupie. Płatności oczywiście mogą być co-miesięczne więc nie trzeba bać się

Scroll to Top