Lekcje języka angielskiego online – kurs przez internet

Język angielski nigdy nie był taki łatwy! Online osiągniesz efekty o których marzyłeś nie wychodząc z domu.

Nauka języka angielskiego online nigdy nie była taka prosta! Online osiągniesz efekty o których marzyłeś nie wychodząc z domu. Dzięki kursom angielskiego przez internet możesz uczyć się wtedy kiedy masz czas za pomocą wideo lekcji online.

Opcja Angielski przez Skype jest doskonałym rozwiązaniem jeżeli pragniesz nauczyć się a nie masz możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu. Więc serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. Podsumując e-learning to znakomity sposób by zdalnie nauczyć się na kurs angielskiego. Bez wątpienia dzięki naszym kursom przez internet będziesz mógł uczyć się zdalnie z twojego domu lub miejsca pracy.

nauka angielskiego przez internet

Uczymy angielskiego najlepszymi metodami.

Prowadzimy kursy angielskiego online sprawdzonymi metodami komunikatywnymi np. Metoda Callan, Direct English oraz innymi metodami bezpośrednimi. Kursy takimi metodami doskonale nadają się na zdalną naukę angielskiego. Przez większość spotkania uczeń mówi po angielsku na skutek czego w bardzo krótkim czasie mówi znacznie lepeiej po angielsku. 

kurs metoda angielskiego

Metoda Direct English jest dynamiczną metodą nauki mówienia przez. Jest dynamiczna, pomaga słuchaczom w szybkim myśleniu po angielsku i składania zdań.  

metoda callan. nauka przez mówienie

Metoda Callan to bardzo dobry system stworzony do powtarzania zdań i zwrotów po angielsku. Uczeń utrwala w bardzo szybkim tempie nowe słowa oraz zwroty,

Specjalistyczne kursy angielskiego online.

  • Business English – Nauka angielskiego online dla firm / biznesu.
  • Angielski dla informatyków, programistów, IT – Kursy mówienia dla branży IT
  • Angielski dla korporacji –  Kursy dla pracowników pracujących w korporacjach.
  • Kurs Medical English – Nauka angielskiego dla lekarzy, pielęgniarek, służby zdrowia.
  • Kurs Construction English – Angielski dla pracowników budowlanych.

Zacznij mówić po angielsku – Lekcje angielskiego z native speakerem

Dzięki lekcjami angielskiego z native speakerem nauczysz się poprawnej wymowy, prawdziwego języka który jest używany za granicą oraz wiele idiomów/powiedzeń które są niezbędne to komunikowania się w języku angielskim.

Częste Pytania

Nie zwlekaj – zacznij uczyć się już dziś

Scroll to Top