Skype English – Język angielski nigdy nie był taki łatwy do nauczenia się!

Online osiągniesz efekty o których marzyłeś nie wychodząc z domu.

Nauka języka angielskiego online nigdy nie była taka prosta! Dzięki kursami przez internet możesz uczyć się wtedy kiedy masz czas za pomocą wideo lekcji online.

nauka angielskiego przez skype

Opcja Angielski przez Skype jest doskonałym rozwiązaniem jeżeli pragniesz nauczyć się a nie masz możliwości skorzystania z naszych kursów na miejscu. Serdecznie zapraszamy do zajęć przez Skype lub inną platformę internetową. E-learning to znakomity sposób by zdalnie nauczyć się na kurs angielskiego. Dzięki temu będziesz mógł uczyć się z twojego domu lub miejsca pracy.

Metody nauczania:

metoda angielskiego nauki direct

Prowadzimy kursy angielskiego online przez internet sprawdzonymi metodami komunikatywnymi np. Metoda CallanDirect English oraz innymi metodami bezpośrednimi. Kursy takie metodami doskonale nadają się na zdalną naukę angielskiego. W bardzo krótkim czasie będziesz wreszcie mówić po angielsku. 

Metoda Direct English przez internet jest dynamiczną metodą nauki mówienia przez internet. Jest dynamiczna, pomaga słuchaczom w szybkim myśleniu po angielsku i składania zdań.  

Callan Method online to bardzo dobry system stworzony do powtarzania zdań i zwrotów po angielsku.

Specjalizacja:

Business English – nauka angielskiego online dla biznesu

Angielski dla informatyków, programistów, IT – kursy mówienia

Angielski dla korporacji –  Rozmawiaj z kontrahentami zagranicą

Kurs Medical English – dla lekarzy, pielęgniarek, służby zdrowia

Kurs Construction English – Angielski dla pracowników budowlanych

Nauczyciele:

Zdalne kursy angielskiego możliwe są z native speakerem lub z polskim lektorem. Dysponujemy najlepiej wykwalifikowaną kadrę uczącą na skype która specjalizuję się w tym by pomóc ci się rozgadać w jak najkrótszym czasie.

Kiedy:

Zajęcia prowadzone przez internet mogą odbywać się w godzinach porannych, w ciągu dnia lub wieczorem. Wtedy kiedy masz możliwość zalogować się na kurs przez skype lub inną platformę internetową by uczyć się w domu lub pracy jesteśmy gotowi by pomóc.

Cennik:

Zajęcia internetowe z native speakerem kosztują 75 – 90zł, z polskim lektorem ceny wynoszą od 65.00  zł za godzinę lekcyjną.

Zapraszamy do kontaktu

Scroll to Top