Zapraszamy na zajęcia

Uczymy Angielskiego przez gadanie

Metody

dla dzieci

dla dorosłych

online

Zapraszamy

Witamy

Witamy w naszej Szkole Języka Angielskiego!

Wierzymy, że nauka nowego języka powinna być przyjemna i dostępna dla każdego. Dlatego oferujemy szereg kursów, prowadzonych przez doświadczonych i pełnych pasji nauczycieli, dostosowanych do potrzeb uczniów w każdym wieku i na każdym poziomie.

Niezależnie od tego, czy jesteś całkowicie początkującym, czy zaawansowanym,  nasze kursy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele językowe. Nasze elastyczne plany zajęć i indywidualne podejście zapewniają maksymalne wykorzystanie każdej lekcji.

Dołącz do nas i rozpocznij swoją przygodę z nauką języka już dziś. Zapisz się na próbną lekcję i przekonaj się, dlaczego nasi uczniowie uważają nas za najlepszą szkołę języka angielskiego w mieście.”

Jesteśmy szkołą językową która uczy mówić.

Wiesz, że chcesz (i musisz) nauczyć się mówić.
Nie chcesz już się męczyć przy nauce gramatyki w domu. Nie wyobrażasz sobie kolejnego roku w szkole językowej gdzie rozwiązujesz ćwiczenia z podręcznika. Nie wybaczysz sobie jeżeli przez kolejny rok nie zrobisz prawdziwych postępów.

Mów na zajęciach! 

Niezależnie od tego jakie są twoje powody. Wiemy że im więcej będziesz rozmawiał na zajęciach tym łatwiej będzie otworzyć się w prawdziwych sytuacjach życiowych. W Justalk nauczymy Cię języka angielskiego głównie przez mówienie. To znaczy, że od początku do końca zajęć wypełnimy Twój czas tak byś ćwiczył to czego potrzebujesz najbardziej: mówienie po angielsku. 

Zapisz się, szybko zobaczysz efekty.

Już po kilku zajęciach zobaczysz postępy w mowie. Już po kilku miesiącach dogadasz się w restauracjach. Będziesz mógł swobodnie podróżować, przeprowadzać rozmowy telefoniczne oraz posługiwać się językiem angielskim w pracy. Zapisz się na kurs języka angielskiego już dzisiaj i nie marnuj kolejnego roku. 

Metody nauczania

Dzięki kursowi języka angielskiego w Justalk metodą Direct English:
kurs metoda angielskiego

Osiągniesz swój zamierzony cel. Szybko i skutecznie zdobędziesz umiejętność płynnego komunikowania się w języku angielskim.
Weźmiesz udział w ciekawych i dynamicznych zajęciach. 
Błyskawicznie przełamiesz opory przed swobodnym mówieniem.
Swoje wypowiedzi będziesz formułować w sposób naturalny i odruchowy.
Będziesz się uczył o wiele szybciej i łatwiej niż w przypadku metody tradycyjnej. Nauczysz się rozumieć wypowiedź w języku angielskim niezależnie od tempa mówiącego.

Kilka słów o kursie języka angielskiego w Justalk metoda Callan:
metoda callan. nauka przez mówienie

Złamiesz barierę językową i nieśmiałość. Nauczyciel pomaga w budowaniu odpowiedzi oraz zdań. Nauczysz się mówić i myśleć bezpośrednio w języku angielskim. Pracujesz przede wszystkim na lekcji. Powtórek materiału jest tak dużo, że materiał zostaje wystarczająco utrwalony, bez konieczności  prac domowych.  W tej metodzie język będziesz przyswajał na zasadzie pytanie-odpowiedź.  Gramatyki nauczysz się w sposób praktyczny, bez konieczności uczenia się reguł na pamięć. Na każdych 90 minutowych zajęciach 80% poświęcasz na mówienie, 10% na pisanie oraz 10% na czytanie.
Dlaczego szkoła Justalk to najlepszy wybór?

Małe grupy

Uczymy języków w małych kameralnych grupach dające maksymalne efekty w najkrótszym czasie.

Nauka przez praktykę

Stosujemy podejście „praktyczne” w którym nauczysz się mówić przez „ćwiczenie” mówienia.

Warsztaty

Prowadzimy interaktywne warsztaty umożliwiające komunikacje w różnych tematykach po angielsku.

Kursy online

Proponujemy kursy przez platformy internetowe dające możliwości uczenia się zdalnego.

Zaufali nam:

Apipol Myślenice
Grania - Uczeń Justalk
Cooper Standard - kursy w języku angielskim dla pracowników
Wido Profil Myślenice
Uczyli się angielskiego
Obi Uczyli się w Justalk
OBI Logo
Scroll to Top