Więc jak uczymy dzieci angielskiego? – Myślenice

Uczymy dzieci tak, aby sposób uczenia był zbliżony do sposobu w jaki uczą się języka ojczystego.

Zajęcia dla dzieci prowadzone są jako forma zabawy z językiem. Dlatego nauczamy w oparciu o muzykę, ruch i zabawę aby dzieci chciały się uczyć. Niewątpliwie wykorzystujemy liczne rekwizyty, ruch oraz gry. Doskonale wiemy że w atmosferze zabawy łatwiej jest by dziecko naśladowało dźwięki języka obcego, rymowanki oraz piosenki. Dzięki temu dzieci chętnie przychodzą na zajęcia i pozytywnie kojarzą język angielski, co będzie profitować przez całe ich życie.

Nauka Angielskiego dla dzieci przez rysowanie

Rysowanie może być zabawnym i skutecznym sposobem nauki języka angielskiego. Pomaga

 • Poprawić słownictwo, rysując obiekty i sceny związane z określonymi słowami i wyrażeniami.
 • Ćwiczy strukturę zdań i gramatykę, tworząc wizualną reprezentację zdań.
 • Rozwija umiejętności rozumienia, tworząc ilustracje na podstawie opowiadań, dialogów i tekstów.
 • Wzmacnia kreatywne myślenie, zachęcając do używania języka Angielskiego i wyrażania siebie.
 • Rysowanie również pomaga w utrzymaniu zaangażowania i motywacji uczniów oraz sprawia, że nauka języka jest bardziej interaktywna i przyjemna
nauka angielskiego dla dzieci

Angielski dla dzieci 6 – 9 lat

Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze.

Program nauki w naturalny sposób wprowadza dziecko w świat języka angielskiego. Osiągamy to poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe. Podsumowując dzięki tej metodzie dzieci szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku.

Angielski dla dzieci 10 – 13 lat

Zajęcia dla młodzieży prowadzone są metodą Direct Teens również dostarczaną nam przez twórca znakomitej Direct Method for English, Direct Language Lab.

Ze względu na fakt że rozwój dziecka jest bardzo dynamiczny wybraliśmy właśnie tą metodę aby twoje dziecko uczyło się z radością. Z pewnością ważne jest, by Twoje dziecko uczyło się w gronie rówieśników będących na tym samym poziomie znajomości języka obcego. Właśnie dlatego dobieramy grupy odpowiednio do wieku oraz umiejętności dziecka.

Podsumowując nasze kursy nastawione są na rozwijanie wszystkich czterech sprawności językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania.

direct english kids nauka angielskiego dla dzieci

Angielski dla maturzystów = Zdany egzamin

Kursy dla maturzystów są przeznaczone dla słuchaczy, którzy w danym lub następnym roku szkolnym będą zdawali maturę. Dlatego na zajęciach analizowane są odpowiednie części egzaminu, oraz omawiane są wszelkie zadania jakie może napotkać przyszły maturzysta. Na pewno na zajęciach przećwiczysz przykładowe zadania egzaminacyjne zarówno z części ustnej jak i pisemnej. Dlatego nacisk kładziemy na te aspekty, które są najbardziej potrzebne. Przejdziesz także przykładowy egzamin próbny. 

Niewątpliwie w miłej atmosferze, bezpiecznie i bezstresowo przygotujemy Cię do egzaminu. Z pewnością znajdziesz tu kursy maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Na pewno zapoznamy Cię ze wszystkimi aspektami nowej matury. Więc dołącz do grona naszych zadowolonych słuchaczy i w dobrej atmosferze naucz się z nami szybko i biegle władać językiem obcym. 

Język angielski jest jednym z najważniejszych języków na świecie, w związku z czym uczenie się go może być bardzo korzystne dla dziecka. Wiele korzyści płynących z nauki tego języka to m.in.:

 • Możliwość komunikowania się z ludźmi na całym świecie
 • Lepsze możliwości zawodowe i edukacyjne
 • Dostęp do szerokiej gamy informacji i kultury
 • Rozwijanie umiejętności językowych i uczenie się nowych słów i zwrotów.

Cennik na rok szkolny 2019-2020 – Zajęcia Angielskiego dla dzieci w Myślenicach

Opłata na jeden semestr, spotkania 2 razy w tygodniu:

 • w ratach miesięcznych cena za godzinę lekcyjną wynosi 26.00zł. lub przy wpłacie jednorazowej cena za godzinę lekcyjną wynosi 25:00zł. 

Opłata na rok szkolny, spotkania 2 razy w tygodniu:

 • w ratach miesięcznych cena za godzinę lekcyjną wynosi 25.00zł. lub przy wpłacie jednorazowej cena za godzinę lekcyjną wynosi 24.00zł. 
Umowa miesięczna, spotkania 2 razy w tygodniu: 

płatność wynosi 28.00zł za godzinę lekcyjną 

*ilość godzin w semestrze się różni w zależności od roku. Przewidywana ilość godzin w semestrze wynosi 60-70 godzin lekcyjnych podczas gdy w roku szkolnym ilość wynosi 120-140 godzin,

Miejsce prowadzenia zajęć angielskiego dla dzieci

Zajęcia angielskiego dla dzieci odbywają się w Myślenicach.

Scroll to Top